יום ד', ל’ בניסן תשע”ז
דף ‏הבית הרשמה חדר מורים הכפר יצירת ‏קשר
תוכניות ‏ייחודיות ‏והעשרה
לקראת תשע"ח
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 483
במסגרת פעילות מעורבות חברתית, קבוצתית אירחה כיתה י1 מהמדור הכללי במקוה ישראל את דיירי דיור מוגן משען חולון.דיירי משען הגיעו למקוה ישראל והתנסו בפעילויות מגוונות. הם סיירו בחלק מהאתרים ההיסטוריים, בית כנסת, פיקוס בנגלי,היקב, והמסגרייה.בכל אתר שביקרו הם קיבלו מידע מהתלמידים על ההיסטוריה והמורשת של המקום. בנוסף, הם סיירו ברחבי הכפר באמצעות טרקטור ועגלת נוסעים. קבר נטר, הרפת, האורווה , הגן הבוטני ושדרת הדקלים היו תחנות שבהם ביקרו קיבלו הסבר מהתלמידים. בנוסף נערכו מעגלי שיח משותפים עם התלמידים על חג פסח. במעגלי השיח נוצר קשר מיוחד ומרתק בין התלמידים לאורחים.לסיכום הפעילות, הוקרן סרטון על מקוה ישראל בבית המורים ,שירה בציבור והענקת תשורות צנועות מהתלמידים לדיירי משען חולון, חתמו יום מרתק ומרגש.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תשע"ז   |  תשע"ו   |  תשע"ה   |  תשע"ד   |  תשע"ג   |  תשע"ב
תשע"ז היא השנה הרביעית בה מגיעים סטודנטים ממכללת סמינר הקיבוצים ומפעילים מיזמים (פרויקטים) בכיתות חטיבת הביניים. הסטודנטים, שזו שנת הלימודים השלישית שלהם, לומדים במכללה בנתיב החינוך הדמוקרטי – סביבתי, תכנית אשר מכשירה אנשי חינוך בעלי אוריינטציה יזמית מנהיגותית, ומכשירה את הסטודנטים להוראת הביולוגיה בדגש על סביבה. הסטודנטים יגיעו השנה ל – 9 מפגשים עם תלמידי שכבת ז', מדצמבר ועד סוף מרץ (חופשת הפסח). הם יעבדו עם התלמידים בקבוצות קטנות של לא יותר מ 12 תלמידים, והתלמידים יתנסו בלמידה מבוססת בעיות ופרויקטים – PBL. פתרון הבעיות ותכנון הפרויקטים ייעשה באחת הסוגיות החשובות שמעסיקה כיום את מדינת ישראל ומדינות רבות בעולם - אובדן מזון. כמויות מזון אדירות הולכות לאיבוד טרם צריכתן, ויש לכך השלכות כלכליות וסביבתיות. התלמידים יחקרו שאלות בנושא זה, ויציעו פתרונות מעשיים להקטנת אובדן המזון. את קבוצת הסטודנטים מנחה ומלווה ד"ר מירי דרסלר, וכמובן צוות מורי המדעים של השכבה ורכזת המקצועות המדעיים.
קרא עוד...
התכנית חושפת את התלמידים למהפכת האנרגיה בישראל ומעניקה הזדמנות לחשוב כיצד תראה העיר העתידית שלהם
קרא עוד...
תלמידי כיתה ז' 3 השתתפו בתחרות ארצית השמיים הם לא הגבול במסגרת פרוייקט חלל בשיתוף עם תעשיידע. התלמידים הציגו את המצאתם: "פוטוספייס"- מצלמה עם מוט שיתקבע בקרקע הירח עם נחיתת החללית. ההמצאה עונה על אתגר משימת הצילום של החללית, הנעה 500 מטרים מעל פני הירח, ותיעודה. התלמידים זכו בציון לשבח- מקום רביעי מתוך 220 בתי ספר שהשתתפו בפרויקט ו- 30 בתי ספר שהשתתפו בתחרות.
קרא עוד...
קרא עוד...
מקצועות הלימוד
לוחות מבחנים
הישגים בית ספרים
מרחבי כיתות
חינוך חברתי
גלריית תמונות ‏
משלחת לגרמניה
מסע לפולין
מש"צים
מועצת תלמידים
ועד הורים
פינת היועצת
טפסים
למידה בשעת חירום
תמונות מחזור
פנימיית יום


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS