יום ה', כט’ בתשרי תשע”ח
דף ‏הבית הרשמה חדר מורים הכפר יצירת ‏קשר
תוכניות ‏ייחודיות ‏והעשרה
נערכה בתאריך 27/9/17 במדור הכללי ועסקה בעתידנות.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בתאריך ט"ו באייר תשע"ז, נערך יום שיא לשכבת ט' בתחום הערבית והסייבר.מטרת יום השיא הייתה העשרת ידיעותיהם של תלמידי השכבה בנושאי דת תרבות ומדינה של האסלאם וארצות ערב ע"י משימות גילוי ואיתור שונות ברחבי בית הספר.התלמידים נחשפו למידע אודות מנהגים , מדינות ערב ואתרים רבים ביניהם : הנילוס, פטרה, כיפת הסלע, ירושלים, חודש הרמדאן, עדת הדרוזים, הפירמידות ועוד. במסגרת יום השיא התנסו התלמידים במשימות מתוקשבות , במשימות קופסא בסגנון "חדר בריחה", וכן האזינו להרצאות מטעם מדור טל"מ של חיל המודיעין :"מתחת לפני השטח " - שיעור חוויתי הממחיש את איום המנהרות וירי הרקטותמרצועת עזה . "ערבית מדוברת בכיף" - שיעור חוויתי ואינטראקטיבי שנתן "טעימה " מהשפה הערבית המדוברת ."מחוז סיני " - שיעור על ארגון המדינה האסלאמית המאיים על מדינת ישראל.
קרא עוד...
תשע"ז   |  תשע"ו
תשע"ז היא השנה הרביעית בה מגיעים סטודנטים ממכללת סמינר הקיבוצים ומפעילים מיזמים (פרויקטים) בכיתות חטיבת הביניים. הסטודנטים, שזו שנת הלימודים השלישית שלהם, לומדים במכללה בנתיב החינוך הדמוקרטי – סביבתי, תכנית אשר מכשירה אנשי חינוך בעלי אוריינטציה יזמית מנהיגותית, ומכשירה את הסטודנטים להוראת הביולוגיה בדגש על סביבה. הסטודנטים יגיעו השנה ל – 9 מפגשים עם תלמידי שכבת ז', מדצמבר ועד סוף מרץ (חופשת הפסח). הם יעבדו עם התלמידים בקבוצות קטנות של לא יותר מ 12 תלמידים, והתלמידים יתנסו בלמידה מבוססת בעיות ופרויקטים – PBL. פתרון הבעיות ותכנון הפרויקטים ייעשה באחת הסוגיות החשובות שמעסיקה כיום את מדינת ישראל ומדינות רבות בעולם - אובדן מזון. כמויות מזון אדירות הולכות לאיבוד טרם צריכתן, ויש לכך השלכות כלכליות וסביבתיות. התלמידים יחקרו שאלות בנושא זה, ויציעו פתרונות מעשיים להקטנת אובדן המזון. את קבוצת הסטודנטים מנחה ומלווה ד"ר מירי דרסלר, וכמובן צוות מורי המדעים של השכבה ורכזת המקצועות המדעיים.
קרא עוד...
התכנית חושפת את התלמידים למהפכת האנרגיה בישראל ומעניקה הזדמנות לחשוב כיצד תראה העיר העתידית שלהם
קרא עוד...
תלמידי כיתה ז' 3 השתתפו בתחרות ארצית השמיים הם לא הגבול במסגרת פרוייקט חלל בשיתוף עם תעשיידע. התלמידים הציגו את המצאתם: "פוטוספייס"- מצלמה עם מוט שיתקבע בקרקע הירח עם נחיתת החללית. ההמצאה עונה על אתגר משימת הצילום של החללית, הנעה 500 מטרים מעל פני הירח, ותיעודה. התלמידים זכו בציון לשבח- מקום רביעי מתוך 220 בתי ספר שהשתתפו בפרויקט ו- 30 בתי ספר שהשתתפו בתחרות.
קרא עוד...
קרא עוד...
מקצועות הלימוד
לוחות מבחנים
הישגים בית ספרים
מרחבי כיתות
חינוך חברתי
גלריית תמונות ‏
משלחת לגרמניה
מסע לפולין
מש"צים
מועצת תלמידים
ועד הורים
טפסים
למידה בשעת חירום
תמונות מחזור
פנימיית יום
ספריית הכפר
חינוך פיננסי
תעבורה
תשע"ח